Anna

niedziela, 18 września 2011

Biały lakier do paznokci!

Przerwę od nauki spędzam oczywiście na blogach.

Potem kąpiel , dalej nauka , Must Be the Music i spanko ;)

Chciałam Wam napisać o białym lakierze do paznokci (taa jakbyście się po wpisie nie domyślili)


W mojej kosmetyczce taki kolor znajdował się 'od zawsze' jednak używałam go tylko do frencha lub na całe paznokcie (jednak baardzo rzadko).

Od kilku miesięcy z jego pomocą "produkuję" inne kolorki lakierów ;)Pewnie zastanawiacie się "po cholerę ona pisze o białym lakierze?"

Tak więc już wam wyjaśniam.

Dnia dzisiejszego z nudów oraz wymigiwania się od nauki(która i tak była poczyniona) wpadłam na pewien pomysł ,którego główną atrakcją był właśnie biały lakier do paznokci.

Wspomnieć muszę o tym ,że w mojej kolekcji mam prawie 60 lakierów i sporo z nich jest kiepsko kryjących nawet przy 3 warstwach.

Tak więc dzisiaj pomalowałam paznokcie dokładnie białym lakierem(dobrze by było gdyby dość dobrze krył i nie smużył) i na to dałam lakier o oczojebnym żółtym kolorze , który beznadziejnie wyglądał nawet przy 4 warstwach i teraz mam na paznokciach kolor identyczny jak z butelki ;)

Z pewnością nie jestem odkrywcza ,ale taki trick będę stosować przy kiepskich lakierach.Myślę jednak ,że sprawdzi się on u dziewczyn ,które co 2 dni zmieniają kolor paznokci (jak się kolor znudzi) bo przy kilku warstwach na paznokciach lakier zbyt długo nie wytrzyma.

Dla białego lakieru mam również inne zastosowanie(chyba kiedyś o nim pisałam).
Wylewam nieco białego lakieru na kawałek papieru i mieszam go z kropelką jakiegoś kolorowego , w ten sposób możemy otrzymać przepiękne pastelowe kolorki ;)

Jestem ciekawa , czy któraś z Was wspomaga się białym lakierem?Może macie jeszcze jakieś inne przydatne tricki z nim w roli głównej?

2 komentarze:

  1. Muszę sprawić sobie biały lakier do paznokci :)
    Wróciłaś na blogspota, hura :D :D :D :D :D :D

    OdpowiedzUsuń
  2. woow super notka nie wiedziałam o tym.

    OdpowiedzUsuń